Haber

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Giresun’u ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Giresun’u ziyaret etti.

Atatürk Meydanı’nda vatandaşlara seslenen İmamoğlu, Türkiye’nin neresinde olursa olsun bilgi, birikim ve güçleriyle katkı sağlamaya özen gösterdiklerini söyledi.

Tirebolu ilçesinde 6’ncı masaya üye olan siyasetçiler ve muhtarlarla toplantıya gelen İmamoğlu, ittifak halinde seçimi kazanabileceklerine inandığını ifade etti.

Tarihe altın harflerle geçmeye çok yaklaştıklarını iddia eden İmamoğlu, şunları söyledi:

“Bu millet, bu nesil bizimle gurur duyacak, bizimle gurur duyacak, bize minnet duyacak. ‘Teşekkürler o nesile’ diyecekler, ‘Onların sayesinde rahatladık, rahat yaşıyoruz’ diyecekler. Onlar sayesinde özgür, eşit, adil bir ülke, ‘Ben girerim, tanıdığım biri olmasına gerek yok’ diyorlar, ‘Bu ülke de eşitlikten, adaletten nasibini almış’ diyorlar. Ama az önce de söylediğim gibi elimizdeki süreçle ilgili büyük hatalar yaparsak ne yazık ki tarihe kara bir leke olarak geçmek mümkün.”

İmamoğlu, programı kapsamında Piraziz, Tirebolu ve Eynesil belediyelerini ziyaret ederek, “Piraziz Peyzaj Parkı Uygulaması”nın yapıldığı alanda incelemelerde bulundu ve Tirebolu Meydan Düzenleme Projesi’nin açılış törenine katıldı.

horasan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu