Haber

Uysal: Adayımız İnsan Değil Arkadaşlar. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Adayımız demokrasi, adayımız cumhuriyet, adayımız adalet, adayımız özgürlük. Adayımız şahıs değil millettir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı hayırlı olsun” dedi. ülkemiz ve milletimiz için.”

Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partinin liderleri dün Saadet Partisi Genel Merkezi’nde düzenledikleri toplantıda ittifakın cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Toplantıya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ittifakın cumhurbaşkanı adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, gecenin ilerleyen saatlerinde sosyal medya hesabından şunları söyledi:

Bizim derdimiz memleket gençliği doğduğu topraklarda doysun, hayaller kursun, çocuklarımız borçsuz doğsun, milletimiz korkusuz yaşasın, herkes konuşabilsin, bu topraklar yeniden müreffeh olsun. , esnaf da çiftçi üretebilir… Endişemiz, kaderini milletin, yine milletimizin kaderiyle bir tutanlardandır.” kendi servetini kontrol edebilmesi için…

Ve bu vesileyle adayımız demokrasi, adayımız cumhuriyet, adayımız adalet, adayımız özgürlüktür. Adayımız bir şahıs değil arkadaşlar. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.”

haberevren.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu