Teknoloji

Oxenfree 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Netflix ve Night School Studio tarafından yapılan duyuru ile Öküzsüz 2 Çıkış tarihi belli oldu. Steam mağazasında istek listenize alabileceğiniz gibi PlayStation ve eShop mağazalarında da ön sipariş verebilirsiniz.

Oxenfree 2 Çıkış Tarihi ne zaman?

Night School Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan kaygı türü grafik macera oyunu Oxenfree’nin devamı niteliğindeki Oxenfree 2: Lost Signals, 2021 yılında duyuruldu. Yayımcı. 12 Temmuz 2023Ayrıca PC (Steam), Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5 ve Netflix platformunda yayınlanacak.

Hikaye açısından Oxenfree 2: Lost Signals, ilk oyundan beş yıl sonra geçecek. Riley olarak gizemli radyo sinyallerini araştırmak için Camena kasabasına dönüyoruz ve beklenmedik bir manzarayla karşılaşıyoruz. Amacımız, yeni bir ağ geçidi açmak isteyen Parentage adlı bir kümeyi durdurmak olacaktır. Hatırlayacağınız üzere ilk oyunda bir grup genç farkında olmadan bir portal açarak gerçeklik ve zaman çizelgesinin ortasında bir çatlak oluşturmuştu.

Senaryo boyunca yaptığımız diyalog seçimleri ile karakterimizin diğer karakterlerle olan ilişkisini ve hikayenin akışını şekillendireceğimiz devam oyununda her an her yerden radyomuza bağlanarak ek bilgi alabilecek ve kasaba halkının durumunu kontrol edebileceğiz. zaman. Tabi bu bizim tercihimize göre gelişecektir.

Steam’de Türkçe altyazılı ve arayüz güçlendirmesi bulunan Oxenfree 2: Lost Signals, PlayStation ve eShop üzerinden ön siparişe açıldı. PlayStation Plus aboneliğiniz varsa %25 indirimle 179,25 TL ve Switch karşılığı indirimle sahip olabilirsiniz. Avrupa mağazasında 13.49 euro iken Amerika mağazasında 14.99 dolara (75 Altın Puan toplamış olmalısınız) alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu