Haber

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını Almanya’da sürdürdü

– Beşiktaş yeni dönem hazırlıklarını sürdürdü

MÜNİH – Yeni dönem hazırlıklarını Almanya’da sürdüren Beşiktaş, hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Kaleci Ersin Destanoğlu kasık ağrısı nedeniyle antrenmana katılmadı. Antrenmanı Beşiktaş Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ da izledi.

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya’nın Grassau kentinde sürdüren Beşiktaş, bugün yaptığı tatbikatla çalışmalarına devam etti. Teknik Müdür Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, ısınma ve kuvvet antrenmanı ile başladı. Daha sonra top kapma oyunu oynayan oyuncular, yarı sahada oynanan çift gol maçıyla antrenmanı noktaladı. Sabah saatlerinde antrenmana çıkan kaleci Ersin Destanoğlu kasık ağrısı nedeniyle idmana katılmadı. Siyah-beyazlıların Boşnak futbolcusu Ajdin Hasic, çift gollü karşılaşmada görev almayarak teknik direktörle çalıştı.

Emre Kocadağ kampa katıldı

Siyah beyazlıların kampına Beşiktaş Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ da katıldı. Emre Kocadağ akşam yaptığı antrenmanı sahada izledi. Kocadağ, antrenman öncesi teknik direktör Şenol Güneş ile küçük bir görüşme gerçekleştirdi.

Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarına yarın Mizokoveds ile oynayacağı hazırlık maçıyla devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu